Call centrum
02 4445 7777
Po-Pia: 9-18:00, Sob: 10-13:00

Online rezervácia leteniek

[Folder]
[Folder]
[Folder]  (návrat)
[Folder]  (návrat)


Dospelý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dieťa
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes
[Folder]
Vyhľadať na starej verzii letenky.sk

Online rezervácia leteniek Ryanair


Dospelý
16+ r.
Mládežník
12-15 r.
Dieťa
2-11 r.
Kojenec
0-23mes.
Vyhľadať na starej verzii letenky.sk

Online rezervácia leteniek Wizzair


Dospelý
14+ r.
Dieťa
2-14 r.
Kojenec
0-23mes.
Vyhľadať na starej verzii letenky.sk

Online rezervácia leteniek

[Folder]


Dospelý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dieťa
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Podobné články

Archív správ

Aktuality

[Otváracie hodiny počas vianočných sviatkov]
06.12.2017
Otváracie hodiny počas vianočných sviatkov

Počas sviatkov sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle + 421 (2) 4445 7777 alebo e-mailom na info@letenky.sk.

 

 

viac
[Do Gruzínska z Bratislavy]
23.11.2017
Do Gruzínska z Bratislavy

Na bratislavské letisko prichádza nová letecká spoločnosť Georgian Airways.

Gruzínsky dopravca spustí od marca 2018 novú priamu linku z Bratislavy do Tbilisi.

 

viac
[Nová linka do Londýna]
21.11.2017
Nová linka do Londýna

Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizzair začne v lete 2018 prevádzkovať nové priame spojenie z Bratislavy do Londýna na letisko Luton.

 

 

 

viac
[Letenky z Košíc za akciové ceny!]
24.10.2017
Letenky z Košíc za akciové ceny!

Navštívte svetoznáme destinácie vďaka akciovým letenkám spoločnosti Turkish Airlines.

Ceny leteniek sa pohybujú už od 189 € a s jedným prestupom sa z Košíc dostanete do krajín ako Turecko, Gruzínsko, India, obľúbené Thajsko, Malajzia, Čína aj slávne USA.

 

 

viac
[Island a New York na jednej letenke]
04.10.2017
Island a New York na jednej letenke

Spoznajte severskú krásu Islandu aj atmosféru veľkého jablka počas jednej cesty vďaka akciovým letenkám leteckej spoločnosti Icelandair.

 

 

viac

Pamiatky v Dubaji

sae-_13_.jpg

V Dubaji síce nenájdete toľko pamiatok ako napr. v Londýne či Ríme, ale takisto sa tu nachádzajú miesta a budovy, ktoré sú svedectvom o histórii tohto mesta.

MEŠITA JUMEIRAH

Mešita Jumeirah je veľká, monumentálna stavba, na ktorú sa vám naskytne veľmi zaujímavý pohľad najmä v nočných hodinách. Prehliadka mešity je možná len so sprievodcom. Pokiaľ sa rozhodnete toto posvätné miesto navštíviť, nezabúdajte na vhodné oblečenie a najmä si jeho prehliadku rezervovať dopredu. Túto mešitu nájdete v blízkosti vládcovského súdu na dubajskej strane zálivu Greek. V roku 1998 bola zrekonštruovaná. Toto posvätné miesto aj dnes slúži ako modlitebňa a jej vonkajší vzhľad je dôležitým orientačným bodom, už na prvý pohľad vás zaujme svojiím vzhľadom. Viac informácií nájdete tu.

 

BURJ NAHAR

Burj Nahar je veža s hodinami, ktorá prešla rekonštrukciou a sú dominantnou stavbou v starom meste. Nájdete ju v záhradách Deiry a určite nadobudnete pocit, že ste ju už videli. Je to spôsobené tým, že sa perfektne vyníma na fotografiách, a preto je častým objektom milovníkov fotenia.

 

DOM ŠEJKA SAIDA

Dom šejka Saida, ktorého historické korene siahajú do posledných rokov 19. stor.sa nachádza v blízkosti mora. Táto nezvyčajná poloha mala praktickú úlohu – vládca mohol z pohodlia svojich balkónov sledovať pohyb lodí. Práve tento dom aj v súčasnosti mapuje regionálnu architektúru. V štýle tejto architektúry sú postavené najmú  veterné veže a izby, ktoré obkolesujú centrálne nádvorie. Viac sa o tomto dome dozviete tu.

 

BAIT AL WAKEEL

Ide o prvú úradnú budovu, ktorú nechal v roku 1934 postaviť šejk Rašid. Túto budovu nájdete v zálive Greek a prešla komplexnou rekonštrukciou. V súčasnosti sa tu nachádza Múzeum dubajského rybolovu a námorníckych tradícií. Niečo viac sa dozviete tu.

 

Uvedené informácie majú len informatívny charakter a boli platné v čase písania článku. CK MALKO POLO, s.r.o. prevádzkovateľ portálu letenky.sk neručí za ich správnosť a aktuálnosť.

 

Vyberte si lacné letenky do Dubaja:


FOTOGALÉRIA« späť

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent